MONA SAX - ziva alebo mrtva?

Tymto oslovujem fanusikov Maxa Payna. Ako iste viete, dvojka koncila dvoma koncami (za prve dve obtiaznosti Mona na konci dvojky zomiera, na tretej obtiaznosti to horko-tazko prezije). Na stranke www.3drealms.com sa vedu dlhe fora s Jimmom Davisom o tom, ci bude lepsie, ak Mona umrie, alebo ostane nazive. Zavisi od toho aj to, ci sa objavi v Max Payne 3. Co si myslite vy? Chcete Monu ZIVU alebo MRTVU? Ja som nad tym rozmyslal dost dlho a myslim si, ze ak na uplnom konci prezila (bol som velmi rad), malo by to tak ostat. Ja teda hlasujem za ZIVU.

Odpovědi na otázku

jenom at zustane ziva, mona je fajn

neviem, tu hru som presiel iba raz a uz sa nepamatam ci ta zena prezila alebo nie. druhy krat sa mi to hrat nechcelo (fakt su ludia, co to dohrali a isli to znovu v kratkej dobe?), mozno sa k tomu vratim o 2 roky a prejdem znovu...