Moje sestava

Co říkáte na tuto sestavu? Mám něco vylepšit nebo né?
Windows Xp Home(less) Edition
AMD Athlon Xp 1700+ (133Mhz) + chladič
2x 512 DDR KINGMAX (400Mhz - ale pro stabilitu na 266Mhz) + pasivní chladiče
Asus GeForce FX5900
30 GB Seagate 7200rpm 2MB Cache (fakt to stačí ) + aktivní chladič
Aoc 17" 7A+ (1024x768/100Hz)
Klávesnice USB + Myš Optická USB
Genius Theathre 5.1 + Digifire 7.1
Mainboard MSI KT4v (VIA 400) + véééélky pasiv na northbridge (ten původní byl tlustej asi jako peněženka Houmlesa)
Chieftek BigTower (360W) + 4x 2500rpm větráčky (2x nad procesorem, 2x vepředu) + kulatý kabel (1x disk 1x vypalovačka)
3D Mark 2001 SE (poslední build) - 11000
3D Mark 2003 (poslední build) - 5000
Co by ste doporučili? Bych furt něco zlepšoval ...
Teď si šetřím na Bartona abych ho taktnul jeho sběrnici na 200MHz abych mohl mít ramky na 400MHz. Dobrý nápad či né? Jakej chladič na něj???

Odpovědi na otázku

Si delas prdel?Athlon XP jde do... a jeste 1700+ pche dej tam nas 2,5GB toho bartona o par stovecek navic. jo a mit 2x512/400 (266) dej alespon 333 nebo pokud deska podporuje tak nech na 400 sice pisi o nestabilite, ale KingMaxy jak pises by to mely zvladnout.Disk 30GB je onicom disk ja mel 3 a vysechny odesly do lovist, kup uz bud 120/160GB. Grafarnu bych nechal, pameti taky, ale na 400.Suma sumarum Procak Barton a Disk. popripade DVD-RW

Jasně no ten Athlon mě už taky sere. Díky němu mám v 3D Marcích o mnoho bodů míň. Šetřím si na AMD Barton 3000+ (333Mhz) BOX (3000,-) kterej si chcu přetaktovat zdvyhnutím na těch (400MHz) abych mohl i ramky. Vím že to asi ty Kingmaxi zvládnou i na tomto starým ale přeci jenom chci maximalní stabilitu když už jsem investoval do těch větráčků a pasivů na skoro každou součástku počátače.
Jinak ten 30GB hadr fakt stačí. Nejsem pirát a tak nemám disk plnej mp3, filmů a her :) takže i ta DVD-RW by byla na nic když mě stačí na zálohu programů, ovladačů a dokumentu cédéčko o 550MB :)
Ale ten Barton by to chtělo ...

Kua v dnesni dobe ze muze stacit 30gb hadr ?

já.....jenom v šuplíku na přenášení dat...teda 40GB

Já bych střelil desku, procák, grafiku a disk. Nahradil bych to Sempronem na 3100+, kterej má výborný výsledky ve hrách, desku bych zvolil ASUS K8V, grafiku ATI Sapphire 9800Pro a harddisk Samsung SP1213C. Je to asi nejlepší kobinace cena/výkon.