» Poradna » Programy

Moje masturbace

Tak jsem se rozhodl, ze Vám všem napíšu, jak onanuju. Prosím o správce, aby toto nemazal, protože chci vědět názor lidiček, nikoliv nechci nikoho k ničemu na bádat. Takže u babičky máme v ohrádce slepice. Běhám tak dlouho po výběhu než tam zůstane jen jedna slepice. Ostatní strachy totiž naskákají do kurníku. Kurník pak zapřu klackem. Pak vyndám vajíčko (slepičí) a hřebíkem do něho udělám dírku. Vajíčko položím do výběhu, zavřu vrátka a čekám. Slepice dojde k vajíčku, rozhlédne se, do vajíčka vrazí zobák a začne vysávat obsah vajíčka. Já v té chcíli vytáhnu penis a onanuji. Je to super pocit, slepice má před sebou pochoutku, nemusí se se slepicemi o vajíčko delit a pěkně vysává vajíčko. Úplně super je to, když se blížím k vyvrcholení a ostatní slepice tlakem na dveře uvolní klacek a vrhnou se po zbytku vajíčka. To je pak orgasmus jak má být. Tak mi řekněte jestli jsem normální? Může tohle vymyslet normální kluk nebo blázen? Díky všem !!!Lukáš

Odpovědi na otázku

Krátkou dobu jsem slepice choval a vím jakým způsobem slepice jednají.  Mirku už si uvědom třeba to, že slepice nenasávají.

Ale kyhošlaka proč tu zas vyzýváš moje krásné jméno?

I own all your code - pay me all your money!

Bud je to dobry joke alebo si riadny uchyl LucKobRa

Před chvíli jsem zapnul televizi. Na jednom programu byl Velký Bratr, na druhém VyVolení, na dalším soudruh Paroubek. Onanie před slepicí je ve srovnání s tím slabý odvar. Jsi (skoro) normální.

Ne Mirku, nejses. Len ma az prekvapuje ze kolko uchylnych myslienok ti beha po rozume.

-- "Kurník pak zapřu klackem"

I own all your code - pay me all your money!

div>

ked po....s sliepku, tak sa ti narodi kura... a skoncis so starou husou.odveci.

jsi trošku najebaný nééééé.jdi si lehnout to do rána přejde.

do pi.., tak to su thready. v poslednej dobe sa tu schadzaju uplni ... .