» Poradna » Web a internet

Mohu si po banu na youtube stále vybrat zisk?

Zdravim, Jak jsem již napsal v titulku tohoto topicu, je možné si vybrat peníze z youtube i po zabanování účtu ??.. Zhruba za pár dnů mi má přijít PIN v dopisu od GOOGLU po jehož zadání si konečně budu moct aktivovat výběr hotovosti z Google Adsense, který mám samozřejmě propojený se svým youtube účtem, který ale bohužel má být brzy zabanován, pro upřesnění dostal jsem 3 sankce za 3 videa v 1 chvíli bylo asi půl 2 ráno a během hodiny proběhly tyto sankce, kdyby aspoň sem byl upozorněn 1 sankcí tak ty videa smažu a vyhnu se banu, no nicméně to jsem trošku odbočil, ale k věci, za pár dnů mám dostat ten ban a zajímalo by mě jestli i po něm bude možná s aktivací Google Adsense si vybrat hotovost, mám tam hodně peněz a proto mi na tom dost záleží.Pokud by se našel člověk, který by opravdu věděl co s tím sem ochotnej vám dát i procentuelní podíl ze zisku! Děkuju moc předem za případnou pomoc

Odpovědi na otázku

Ne.

Ty jsi dobrej hoch twl. Ti ještě nepřišel ani dopis k aktivaci Adsense a už tam na YT máš 3 "strajky" jo? :D