» Poradna » Web a internet

Mohu restartovat počítač?

Ahoj, chci se zeptat, mohu pozastavit stahování filmu a po restartu stahování opět obnovit? Nebo budu muset stahování zahájit od začátku?

Odpovědi na otázku

Záleží,čím to stahuješ. Pokud nějakým download managerem co umí navázat přerušené stahování (naprostá většina), tak ano. (stahovat přes prohlížeč je mírně řečeno "poněkud nekomfortní").

podlia toho kde to stahuješ napriklad opera ma funkciu pozastaviť ta je dobra na stahovanie ale pokial to stahuješ cez nejaky program ktorý ma funkciu pozastaviť tak ano ak štandart cez prehladavač tak sato zruši

Stahuji přes Mozillu a funkce Pozastavit tu je.. takže se snad nemusím ničeho bát

Dej režim hibernace. Počítač si všechno uloží a vypne se. Po spuštění se obnoví vše co jsi měl . Pokud restartovaní vyžaduje program (např. Avast), budeš muset restartovat a stahování se zruší. Měl by jsi mít možnost odložit restartování na později.

Měl bys (!) mít...

Navíc tahle rada trochu postrádá smysl. Tazatel(ka) zřejmě potřebuje restartovat počítač z nějakého určitého důvodu, kterému režim hibernace nepomůže. Takže nejlepší možnost je opravdu ten daný film dostahovat a počítač restartovat později. Protože také záleží, odkud stahuje - některý server jí dovolí stahování přerušit a některý ne; a samozřejmě také záleží na prohlížeči či použitém downloaderu.

> Čím stahuješ?> Odkud stahuješ?A klidně si to i vyzkoušej. Stáhni testovací soubor, zastav, ukonči SW, nahoď SW pokračuj ve stahování a SW ti bude hlásit zda to lze nebo ne.