» Poradna » Programy

Mohu poprosit o radu ohledně android upozornění?Jak zkopírovat?

Dobrý den mohu poprosit o radu ohledně android upozornění?Jde mi oto že mi přijde upozornění z aplikace a když na to kliknu tak se spustí aplikace a upozornění zmizí potřeboval bych nějak zkopírovat to upozornění abych to mohl zkopírovat do jiného tel a spustit danou aplikaci vícekrát na jiných telefonech věděl by někdo prosím?Jde oto že při každém spuštění když kliknu na to upornění dostanu bonus ve hře a ten bych chtěl použít i na jiných telefonech tam mi to upozornění nechodí no předem se omlouvám jak to popisuji nevím jak to jinak napsat nerozumím tomu moc snad někdo bude vědět děkuji za případnou pomoc

Odpovědi na otázku

nelze ...

Ok děkuji moc za odpověď to upozornění by mělo být v nějakém souboru uložené? nebo se upozornění neukládá do souboru ?

To by slo treba Titatanium Backup.ale jen s root.

tím by leda zkopíroval celé nastavení appky...