» Poradna » Windows (a jiné OS)

Mohu po instalaci ios 10 public beta odinstalovat (preinstalovat) konfig profil?

Potrebuji si na iPhone s ios 10 public beta nainstalovat developer profil a bojim se odinstalace public beta profilu.Dotaz zni: mohu odinstalovat ios beta software profil bez ztraty dat?? Nemohu odinstalovat ios 10 beta.

Odpovědi na otázku

Já se o to snažím už druhý den. Prošla jsem spoustu návodů, ta první je přes itunes na počítači s tím, že si připojíte telefon spustíte recovery mode a obnovíte ho, když si uděláte zálohu o nic nepříjdete. Ta druhá možnost je stáhnout si z internetu minulou verzi ios a nainstalovat jí do iphonu také přes itunes, bohužel, ani jedno se mi nepodařilo