» Poradna » Mobily

Mohu k telefonu používat silnější nabíječku?

Dnes jsem dostal telefon a k němu nabíječku s výstupem 1A a já bych chtěl vědět jestli bych pokazil baterii telefonu tím že bych používal např. nabíječku s výstupem 2,5A.Děkuji//"Volte správný a výstižný titulek. Podle něj se ostatní rozhodují, jestli na váš příspěvek klepnou. Přečtěte si proto, jak napsat správný titulek (odkaz se otevře v novém okně). Výslovně upozorňujeme, že v Poradně nejsou povoleny obecné a nicneříkající titulky typu Pomozte, Problém, Kdo poradí atd. Do titulku vždy přesně popište, čeho se dotaz týká. Nepoužívejte také nevhodné zvýrazňování titulků: opakované vykřičníky, otazníky nebo jiné znaky. Příspěvky s titulky porušující tato pravidla budou buď upraveny nebo rovnou smazány."//

Odpovědi na otázku

Muzes, telefon si s tim poradi.

Ano, a kdybyste použil hledání, tak odpověď na toto téma tu byla asi 100x.

Původně jsem tě chtěl za to číslo sprdnout, ale pak jsem si uvědomil, že to je průměrný počet odpovědí na toto téma za jeden měsíc, a potom to číslo sedí.