Modré podbarvení ikonek na ploše

obarvily se mi ikonky na ploše na modro.to by nevadilo,ale v prohlížeči jsou nesprávné barvy,
zkoušel jsem tento počítač-vlstn.-upřes.-výkon-vizu.efekty-vlastní-zašk.používat stíny popisků ikon na ploše a
nic.restart,nic pořád to tam je.odinstaloval jsem nejlepší prohlížeč firefox,google je alespoň přijatelný,ale outlok a pod.špatný..poraďte prosím. denis

Odpovědi na otázku

Obnova OS. Nemáš, neznáš? Návrat klonu. Nemáš, neznáš? Tak jen suchopárná rada. Příště se nehrab, kde nevíš jak to dopadne. A přeinstaluj si OS. Protože tobě radit, co na stávajícím máš udělat, tak ještě přilítneš s pantokem, že jsem ti "pomohl".

"Modré podbarvení ikonek, špatný outlok, google přijatelný?" Pokud to myslíš vážně, sejmi a pošli obrazovku s částí plochy a prohlížeče.

vážený příteli,již jsem starý pán a spousta věcí mi uniká,poraď mi jak se sejme obrazovka

I když budeme mlčky předpokládat, že pracuješ s nějakou verzí Windows (což ale nemusí být pravda), není problém, popsat jak obrazovku sejmout. Zřejmě ale také netušíš, jak potom obrázek poslat do nějaké webové úschovny a sem vložit link, abychom se na něj mohli podívat. Podle tvého popisu by bylo opravdu jen hádání, oč se jedná. V tomto případě doporučuji požádat o pomoc někoho z okolí, kdo se v počítačích vyzná.

Dobrý večer, tady je jedno z možných řešení: http://mimon-cz.blogspot.com/2009/04/pruhledne-popisky... ...

tak jsem to pane udělal podle tvého návodu a popisky mám né modrý,ale bílý...

Jen takový hloupý nápad: nechybí některá z barev (červená nebo zelená) v signálu pro monitor? Co takhle zahýbat s kabelem k monitoru?

barvy fungují...

Tak barvy fungují... - Proboha, to ti určitě už kolem ikonek začíná prosakovat BSOD!
Neprodleně přeinstaluj systém!

Pravým tlačítkem myši kliknout na plochu - Vlastnosti - Plocha - Vlastní nastavení plochy - Web - a zde by neměly být žádné webové stránky

žádné web.stránky...

Denisi, nech to na někom, kdo do toho vidí, už ti to psali nahoře. Co má společnýho modrý podbarvení ikon na ploše s prohlížečem Firefox, stránkou Google a poštovním klientem Outlook? Taháš nás za nohu nebo jenom vůbec netušíš o čem píšeš?

Na Slunečnici.cz je on-line vzdálený servis. Jedna sms a servis vám to naladí. Jinak zkuste start, všecny progrymy, přislušenství, systémové nástrje a tam obnoven sistému. Zvolte atum kdy to jelo a ono se to vrátí jak to ten den bylo. win xp, u7 je to taky