» Poradna » Programy

Modré menu , a hra

Dobrý den , mám notebook lenovo z50-75 , vim že neni na hraní , ale taky na něm nehraju moc náročné hry , poslední dobou se mi třeba u total war rome 2 či battlefield bad company ukazuje modré menu , a celá hra, když dám třeba volume up nebo down tak je barva na 2 sekundy normál , to samé při jasusnad jsem vysvětlit tak jak se dánapadá mě odchazení grafiky , vir ,nebo drivery , který jsou uptadnutý

Odpovědi na otázku

Odkud jsi ty ovladače "uptadoval" (myslíš tím česky "aktualizoval", že)?Pokud odjinud než z webu výrobce notebooku, je to špatně a naprav to

Ahoj ,pravě jsem si zjistil že je starej driver na monitor , teď uż to jede normál , díky :D

No, můžeš si být jistý, že tohle ovladačem nebylo

Takže něco horšího? :)