» Poradna » Windows (a jiné OS)

Modre logo windows dlouho njačítá

dobrý den rozohdl jsem se že přeinstaluju windows 10 na mim pc dell optiplex 760 4gb ram ssd adata su800 250gb intel core duo 2 3.16ghz, zapnu pc mačkam f12 dam bootovat z usb začne bootovat ale modre logo windows načítá strašně dlouho nevíte někdo co stím ? děkuji za každou odpověd

Odpovědi na otázku

Optiplex 760 je starší mašinka. S tak nízkou RAMkou je Windows 10 skoro utrpení.Nicméně máte poslední Bios? Tady ještě není UEFI ani secureboot, takže musí bootovat legacy. ALe vím, že to na tomhle starším stroji trvalo dlouho, ale nakonec načetlo. Já to provozoval aspoň s 6 GB paměti.. Žádná sláva. ale už sem ho odboural a mám notebook s dokinou

bios tam mám A16

Počkat ..Čemu říkáš strašně dlouho? Co je na flešce?

v na flešce je vindows 10 nainstalováno pomoci media creation tool

Problém může být pomalá flash. Co je to za model?

A HDD je v pořádku?

už jsem to viřešil měl jsem v pc čtečky karet sd a ty to spomalovaly vitáhl jsem je a už zas pc chodí tak jak má

Tak ještě vyřešte tu příšernou češtinu s hrubkami a bez interpunkčních znamének.

core2 duo patri do muzea a nie do pocitaca, ktory chces prevadzkovat v roku 2021

Připrav si pro přeinstalaci systému jinou instalační flešku.. není co řešit..