Modrá smrt při DVD

Pustím si film programem Power DVD7, vše v pořádku, ale jakmile začnu film posouvat-zrychlovat, tak mi občas naskočí BSOD s chybou 0x000000D1 a pod tím psáno DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL , jiný program to nedělá, ovladače mám všechny poslední, deska je nová Asus M4A785D-M PRO - AMD 785G a XP Pro SP2. Věděl by někdo kde je zádrhel? Díky

Odpovědi na otázku

Vyzkoušel jsem PVD9 ,tak to dělá taky.

stahni si windbg a podivej se do crashdumpu na konkretniho vinika

mas zapnutou akceleraci grafiky?

MP

akceleraci grafiky jsem měl vypnutou a k čemu je potřeba?

Na vině je Windows. Například Linux to nedělá.

Mily zacatecniku,
az budes linux pouzivat par tisicileti prestanes hloupe placat.

MP

Tak jsem to zkusil a poslední plná placená verze PowerDVD to nedělá - a můžu s tím cukat sem a tam, a nic.

- nedalo mi to a zkusil jsem vyhrabat starou cracknutou verzi PDVD7 a seká se a vytuhává: ale BSOD se, naštěstí, nekonalo.
Ještě jsem zkusil jakousi ořezanou verzi PDVD6 - byla přidána k nějaké GK asi jako bonus, a ta jede v pohodě.
:: tož tak teď nevím, čím by se to dalo, alespoň u mne, vysvětlit..
--
Přišel už někdo na něco?

zapnul jsem v ovladačích akceleraci grafiky a je po problému. P. DVD už nepadá.