» Poradna » Windows (a jiné OS)

Modra smrt která se opakuje

Dobrý den, dnes jsem zapnul pc a vyskočila mi chyba s tím, že bude potřeba restartovat pc, to se stalo a následně se chyba opakovala a takhle stále dokola. Pc mám už starší cca 5 let. Je možnost zjistit nějaké informace o chybě? Mohu něco zadat do příkazového řádku? Dostal jsem se i do BIOSu mohu něco zjistit tam? Jsem v tomto opravdu laik tak nevím. Na netuším jsem se dočetl že to může být diskem, mohu to nějak otestovat nebo zjistit? Děkuji všem

Odpovědi na otázku

V PC servisu ti to neopravili? To se divím.

v servise co na to povedali?

Sorry v servisu jsem ještě nebyl, ale asi tam budu muset skočit protože doma na to sám asi nepřijdu kde je vada nebo jaký hardware bude potřeba vyměnit

plne suhlasim.

Máš někoho kdo to zná. Pokud ne tak to odnes někam a zapplat.

Hlavně pokud užíváš a teď netušíš.

A ještě je potřeba spolu s PC donést i kabely nebo tam mívají svoje?

Tak se mi to podařilo záhadně spustit. V menu nastavení po spuštění win. Jsem dal první volbu ladění a vše se spustilo jak má nerozumím tomu.

No, co může laik udělat, je to, že pořádně dorazí karty do konektorů, zastrčí kabely do desky, disků a podobně a že vyndá paměti a otře jim kontakty a znovu zastrčí.