» Poradna » Windows (a jiné OS)

Modrá obrazovka

Zdravím.. prosím vás na mém stolním počítači se mi po roce nepoužívání a následném nainstalování aktualizací při znovu zapnutím objevila modrá obrazovka s tímto nápisem - http://kom-servise.ru/images/062815_1227_stopc1... Můžete mi prosím poradit co dělat ? Nějak se mi nedaří ani reinstalace WIN.. díky

Odpovědi na otázku

a v com sa nedari ten reinstall? ak nemas recovery partition na hdd tak si sprav bootovaci usb s instalackou winu

No zkusil jsem si vypálit ten win, který mám nainstalovaný, a když dám jako první jednotku DVD, kterou vezme boot, tak mi to nenačte a furt to směřuje k modré obrazovce.. zálohu jsem bohužel neudělal.. jsem amatér :) díky za odezvu

Špatná instalačka (nebo špatně připravené boot medium).

hmm.. a urcite je to dvd napalene dobre a je bootovatelne? skus to pripadne napalit este raz cez tento program http://wudt.codeplex.com/ je to priamo od microsoftu

A v jakém formátu musí to cd být ? Může být iso ? A když je to DVD se všemi WIN7, tak to nepůjde, že ? Musím mít přímo tu verzi co mám nainstalovanou.. ? Bootovatelné ? Nevím, to se musí nějak zvlášť nastavit, nebo.. ?

http://www.servispckupka.cz/jak_vytvorit_bootovaci_fl... iso může být jakékoli. Ale pokud nainstaluješ jinou verzi než na kterou máš klíč, sice to nainstaluješ, ale nepůjde to aktivovat...

verziu si daj aku chces, potrebujes k tomu nastroju co som ti linkol len funkcne ISO s win instalackou tak si nejake stiahni

Dobře a zjistím prosím vás kolika bitovou verzi potřebuju nebo je taky jedno, jestli je 32x nebo 64x ? Na tom klíču na bedně to není...

ak mas viac ako 4 gb ram tak si daj x64

Dobře.. a nevíš proč mi to nechce ten iso soubor vzít ? :(

Zkusil jsem to, a když přidám v tom programu ten iso soubor, tak mi to napíše, že je iso soubor špatný a dál mě to nepustí

to mas asi nejaku crackovanu multi edition instalacku.. treba stiahnut nejaku normalnu

Popravdě jsem stáhnul tu, co měla na datoidu nejvíc palců...

No tak si stáhni správné iso. Napiš jaké potřebuješ.

potřebuju Home Premium x32

Stáhnul jsem soubor a taky ten removal utility, a když jsem dal ten iso soubor z win 7 do toho programu, tak mi to vyhodilo error.. a když jsem zkusil na flashku dát win 7 x64, tak mám jen černou obrazovku s bílou blikací čárkou a nic se neděje :(

Komu není shůry dáno v Apatice nekoupí.Řekni kámošovi....

Hele dal jsem na tu flashku teda ten win co jsem stáhnul a ukázalo se mi normálně okno, jestli chci teda instal windows, dal jsem jen opravu.. pak jsem zase restaroval pc a modrý okno už se neukazuje, ale automaticky se pc furt restartuje a když dám jako první boot jednotku flash, tak se mi tam ukazuje tohle.. https://wpcf.neosmart.net/sites/5/2015/02/a-disk-re... takže mi to tu flashku nevezme už ?

Prosím Tě mám otázku.. WIN mám přeinstalovaný a dal jsem na ten flash disk zpět filmy, který jsem tam měl a nechce mi to přehrávač vůbec vzít.. je to stejný disk a stejný filmy, jako jsem tam měl dřív.. Musí se ten flash disk zase nějak přenastavit nebo v čem může být chyba po tom, co jsem ji použil jako bootovací flash disk ?

cmd jako správce:diskpartlist diskselect disk X (místo "X" napiš písmeno té flešky)cleanPak běž do Správy disků > pravoklik na flešku > vytvořit nový jednoduchý svazek > formátovat FAT32 > přidělit písmeno.Pak už tam můžeš dát ty filmy...

Už jsem ji naformátoval a funguje to.. ale i tak děkuju, pomohli jste :) mějte se ..