Modrá obrazovka

najdenou při prohlížení videií na youtube se zobrazila tato chybová zpráva na modré obrazovce:
(a nestalo se mi to jednou)

BYLY ZJISTENY POTIZE A SYSTEM WINDOWS BYL UKONCEN, ABY NEDOSLO K POZKOZENI POCITACE

PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA

Win32k.sys - ADRESS - BF80489F BASE AT BF800000, DATE STAMP 4DE797D3

ZAHAJOVANI VYPISU FYZICKE PAMETI RAM

je problém v HW nebo v systému windows, nebo jen nějaká součástka v PC?

Odpovědi na otázku

Máš přetaktovaný PC? Udělalo ti to vícekrát? Měnil si předtím nějaký HW?

přetaktovaný PC nemám a v PC jsem nic neměnil a už mi to udělalo i 5 krát

Co máš za systém? XP?

Windows Xp professional SP3

před pár týdny jsem jen proměnil ram paměti z důvodů testování na jiném PC, může to být i tím?

Muze a nemusi funkovalo ti to s tou RAMkou ?

ano ramka je funkční, jenom jsem prohodil 1GB ram s 512MB ram ve slotech

Můžeš mi říct JEDINÝ důvod, proč - za předpokladu, že si pamatuješ podrobnost - nedáš HW do původního stavu a chvíli to nesleduješ. Hned budeš chytřejší.