» Poradna » Notebooky

Modrá obrazovka (smrt?)

Vlastním Notebook HP 15-af105nc Flyer Red51x + Windows 10 Home (https://www.alza.cz/hp-15-af105nc-flyer-red-b... ) a mám s ním problém. Ještě včera fungoval a všechno jelo v pohodě. Pak jsem nechal Notebook vypnout ale on se nevypnul ukázalo to šedivou obrazovku a nic to nedělalo. Harddisc pořád pracoval a takhle to bylo 20 minut tak jsem to nakonec vypnul tlačítkem. Druhý den jem ho zkusil zapnout a a ukázalo to modrou obrazovku a chybu. Žádné jméno chyby jen oprava a skenování. Zkusil jsem sken a opravu nic to neudělalo. Notebook se restartoval a při startu se objevila světle modrá obrazovka a takhle je do teď. Nevíte někdo co s tím? Bojím se znovu restartovat Notebook, že by ho to ještě více zkazilo.

Odpovědi na otázku

Zacal by som kontrolou harddisku z bootovacieho media.

Harddisc si nechám zkontrolovat. Děkuji za odpověď. Notebook se už zapnul po 2 hodinách a vypadá to, že fičí. Taky by to mohlo být aktulizacema Softwaru a Windows o tom nic neříká. Uvidím jestli se to stane znovu.

Tak, pokud jsi se dostal do systému, tak si stáhni třeba toto http://www.passmark.com/products/diskcheckup.htma mrkni na hodnoty SMART.

Nastartuj z USB a proveď kontrolu disku, z popisu to vypadá na něj.

Tak do opravy nie?