» Poradna » Počítačové sítě

Modrá obrazovka (Nový PC)

Ahoj mám nový PC a po chvíli se mi ukázala modrá obrazovka. Můžete být tím žem mám starý monitor?

Odpovědi na otázku

Nový PC vždy projeď memtestem a dokud není test OK, tak ho nepoužívej.

Ne, tohle monitor nezpůsobuje. Většinou to bývá hardwarový problém v počítači.

takto nemáme šanci ani něco odhadnout.Co se na obrazovce píše?Jaká je kompletní konfigurace vašeho PC?Stavěl jste sám, nebo jste PC koupil už složené?Operační systém je tam jaký? Předpokládám Windows 10. Jaká verze? Instalujete poslední verzi 1809?Ovladače jsou nahrány nejnovější?Jak se to projevuje, dostanete se alespoň do Windows a pak to prostě kdykoli spadne, nebo po konkrétní činnosti?

Z tohoto kvanta informací se dá říci jediné - předpokládám, že tomu nerozumíte a že stroj jste kupoval jako hotovku nebo si ho nechal složit. Tedy bych tyto technické problémy řešil s prodejcem.Jinak monitorem to rozhodně není.

Monitorem to určitě není. To je na reklamaci, nemá cenu s tím víc laborovat...

Určitě nainstaloval starou verzi windows 10...

Copak starší verze W10 nefungovaly?