» Poradna » Počítačové sítě

Modrá obrazovka a ... nic víc

Domácá desktop s legálním W 98 XP-profesional; po zapnutí naskočí modrá obrazovka s výběrem zadaných (celkem 2) uživatelů, po kliknutí na kteréhokoliv uživatele opět modrá obrazovka, nenaskočí ale ani ikony na ploše, ani spodní lišta. Šipka myši funguje, tlačítka myši nikoliv. Hesla uživatele zadáváme správně, počítač jde hrozně pomalu, dlouho mu i trvá než se vypne. Nepomohlo AD-adware ani NOD-32. Jediné co funguje, je "inženýrský 3-hmat", správce úloh - soubor - nová úloha - procházet... ale to je otrava.

Odpovědi na otázku

... v seznamu bezicich procesu je videt co alokuje nejvic systemovych prostredku - pokud je to nesystemovy proces, da se ukoncit.
JInak bych zkusil v tom samem spravci procesu zastavit proces explorer.exe a znovu ho prez Menu - Spustit nastarovat. Obycejne to zafunguje.