» Poradna » Programy

Modern combat 5 internet is not connected

Zdravím,Hrál někdy někdo hru Modern Combat 5 na PC?Mám takový problém který trvá už alespoň 3 měsíce.Když zapnu hru ,Tak mi vyjede tabulka že nejsem připojený k internetu, ovšem já k internetu připojený jsem a připojení je uplně v pořádku.MC 5 není jediný problém, dělá to i u Asphalt 8 aiborne, neví někdo co s tím?

Odpovědi na otázku

tady obrázek https://ctrlv.cz/ie4e

tipnul bych to na firewallspusť hru, mrkni do Správce úloh, jak se jmenuje její exe a ten ve firewallu povoldalší možností je filtr na DNS (školní či firemní síť?), pak by pomohlo nastavení googlovských DNS, vygooglíš si sám