» Poradna » Programy

Modem ZyXel ako wifi zosilovac?

Da sa pouzit tento modem s wifi prijimacom ako wifi zosilovac? Mam totiz strasne slaby signal--jednu ciarku, a obcas dokonca vypadava.Myslel som ze tento modem spojim sietovym kablom s mojim notebookom, kde bude sluzit ako prijem a zosilovac wifi signalu.Ten vstavany modul je prilis slaby.
Poradite pripadne ako to aj nastavit...?

Moja predstava by bolo...prepojit tento modem s notebookom..zapnut modem... a uz ficiii...

Odpovědi na otázku

To by se D-Link musel nechat přepnout z režimu access point do režimu wifi client a použít směrové/sektorové antény místo původních na obou stranách. Obávám se, že přepnutí režimu nebude možné, takže hledej jiné zařízení nebo řešení.

A-překlep, myslím na D-Link a tak to i napíšu... Zyxel to měl být