» Poradna » Web a internet

Modem zyxel 600 series

Dobry den, pouzivam uz asi 4 roky tento modem pro prijem od O2 a ted najednou prestalo fungovat pripojeni, sviti indikatory power, internet a DSL a j ak nic, poradi někdo, prosim?

Odpovědi na otázku

Kam se můžu obrátit s poruchou O2 TV?V případě problému s fungováním O2 TV zkontrolujte nejprve správnost zapojení modemu a set-top boxu Pokud potíže přetrvávají, restartujte set-top box nebo ho na cca 2 minuty vypněte. Pokud ani reset nebo vypnutí set-top boxu nepomůže, volejte na linku Technické podpory 800 020 202, volba 4, a mějte u sebe připravené číslo přípojky, na které vám O2 TV běží. Číslo přípojky najdete na vyúčtování.Mám komplikace se set-top boxem po jeho aktualizaci. Co mám dělat?V současné době vzdáleně aktualizujeme set-top box ke službě O2 TV. V případě nesprávného fungování zařízení, vypojte set-top box z elektrické sítě a po pár vteřinách ho zapojte zpět. Pokud problémy přetrvávají, volejte linku 800 02 02 02 (pak zadejte volbu 4).

Vytáhni napájení, počkej, znovu zapni. Pokud se ani po 10 minutách nechytne, tak kup nový ADSL modem. Ještě lépe si uprav smlouvu na VDSL a za tisícovku získáš od Kyslíků daleko lepší modem s rychlejším internetem. Já už jsem všechny Zyxely 600 zrušil, odešly do křemíkového ráje.

Je to starý křáp, už si zaslouží výměnu. Pokud nepomůže vypnutí, jak píše kolega, tak je potřeba sehnat nový modem.

Ano, Zyxel 600 series je naozaj stary "krap", vymen ho. Ja som sa tiez trapil s vypadkami Zyxel 660 T, po vymene za Asus N-55 DSL sa vypadky prakticky vobec nevyskytli. Byvam cca 400 od DSL-amu, droty ma cca 12 rokov.

Nevím, jestli dobře chápu tvoji větu "...sviti indikatory power, internet a DSL a j ak nic..." tak, že všechny 3 LED (Power, DSL, Internet) svítí, pak by mělo být připojení k Internetu v pořádku, což signalizuje LED Internet (může i blikat, podle toho jak tečou data). Bohužel jsi vůbec neuvedl, jestli jsi k modemu připojen přes Wi-Fi nebo eth. kabelem, problém totiž může být i přímo v PC/ntb/telefonu (netuším ani čím se připojuješ), případně můžeš mít na modemu jenom vypnutou Wi-Fi. Funguje připojení přes kabel?