» Poradna » Web a internet

Modem Vodafone

Dobrý den, mám nového poskytovatele internetu VODAFONE a mám objednanej modem od nich, kterej bohužel přijde až v pátek, zajímá mě zda bych mohl pro tuto síť použit tento huawei b525s-23a co co se válí u rodičů, měli ho sice na t mobile, tak nevím jestli to něčemu nevadí. Také by měl byt dsl2, což jsem nikdy nenasel ve specifikacích na netu, tak mockrát děkuji za pomoc Laikovi.

Odpovědi na otázku

ten co si tu napsal je lte modem je bezdratovy.to co ty potrebujes asi bude od upc-vodafone takze si pockej ten budes jenom pronajimat za 70kc. ani by ti nedovolili mit vlastni modem.

Takže myslíš, ze pokud si koupim ten dls2 modem třeba na alze, tak mi nebude fungovat ?

To zalezi na tom, jakou sluzbu vlastne mate koupenou. DSL? Internet pres kabelovku (exUPC)? Nejakou jinou?Podle toho je treba vybrat modem.

Ten Huawei b525s-23a je LTE router a ne VDSL2 router.

Mám kabelovku UPC nyní Vodafone, a přestal mi fungovat pilot kde získám nový?