» Poradna » Ostatní

MODEM U.S.ROBOTICS VOICE - UPGRADE

Neví někdo o firmě, která provádí upgrade modemu US Robotics Voice Sportster - externí z 33,6 na 56 ?Myslel jsem, že to jde pouze přehráním firmware, ale prý je potřeba hardwarová úprava.Díky.Silvestr StaniolČESKÁ NULA ... plno zajímavých užitečných odkazů, články.

Odpovědi na otázku

q

Jo jo je potreba hardwarova uprava stylu: kup si 56k modem.

Tyhle modemy se prodávaly v době, kdy ještě běžely současně 56ky a 33ky. Tenhle robotics byl vlastně 56ka s firmwarem 33ky. Dokoupením firmwaru se pak modem upgradoval na 56ku. Těžko říct, jestli by se ten firmware někde ještě sehnal, asi to taky nebylo zadarmo. Chtělo by to informace od někoho, komu se upgrade povedl - ale kde ho najít? Každopádně to jsou jedny z nejlepších modemů a upgrade by stál zato.

Zkus to na : www.tcsnet.czTSC sídlí v Brně, Košinova 76 nebo 78,  zabývá se tam tím pan Koukal.Plhal    www.telefon.unas.cz