» Poradna » Programy

Modem USB Microcom 56k Travel a WorldOnLine - nespojí se a nespojí

S popsaným typem modemu se neumím připojit k WorldOnLine, resp. připojím se tak jednou z deseti pokusů. Vytáčení funguje, ale po vyzvednutí volání se nedokážou modemy domluvit navzájem. Doma mám modem jiný a tam je to bez problémů. Asi by pomohlo nějaké nastavení nebo příkaz modemu ale nevím jaký. Díky za radu. (Hotline mi nikdy nedokázala použitelně pomoct.)

Odpovědi na otázku

Na strankach tech.podpory VOLny uvadime primo reseni tohohle problemu.Vyzkousejte postupne v uvedenem poradi (od nejmene "bolave" varianty k horsim) a uvidite, jestli to pomuze (kdyztak se ozvete):1) ATS109=0 (stodevet=nula) ... vypina V.902) ATS38=0 ... vynucuje rychlost 33.63) ATS28=0 ... vynucuje V.32bis