Modem scientific atlanta 2203 a USB

mám internet od upc s modemem: scientific atlanta 2203 má 2 výstupy jeden je normální síťový kabel a druhý je přez usb, síťový kabel jde vpohode ale usb kabel nejde musím mít nějáký ovladač na to? já jsem myslel že windows 7 už by to mohl rozpoznat.. horší je že CD je ztraceno (asi)

//Upraven titulek

Odpovědi na otázku

dík ;) si hodnej :)

řídil jsem se podle návodu že mám připojit usb kabel do pc a mít CD v PC ale teď nevím jak nasměrovat aby si windows vzal ovladače z CD, kde najít to okno abych mohl zadat cestu z CD tam je psanej návod na XP tak nevím jestli je to u sedmiček jiný nevíte kde to najdu?

Tak si kup za 300 kš router a máš po problémech. Připojovat se přes USB je na prd