Modem není slyšet !!!

Mám modem MICROCOM InPorte 56 INT a i když je nakonfigurován tak, aby používal reproduktor a hlasitost na maximum, není skoro slyšet. Měl jsem starší typ od stejného výrobce a musel jem ho ztlumit aby se to dalo poslouchat. Setkal se někdo se stejným problémem ? A jak ho vyřešil ?Pro vtipálky: Hluchotou netrpím !

Odpovědi na otázku

A nešel by propojit se zvukovkou, tak jako CD ROM? Nebo dát sluchátka z walkmanna do zdířky pro výstup, aby jen tak "ševelil?

Jak je nastaven AT příkazem? Měl by mít nastaveno ATL3M1

Ja som mal opacny problem, nejaky interny Sysgration nevedel po nadviazani spojenia vypnut speaker - t.j. skriekal nonstop. Nepomohlo ziadne nastavenie (ovladac, win, AT...) tak som ho zalepil plastelinou...