» Poradna » Programy

Moc prosím o Bios na MSI 6600 GT

Našel by se někdo tak hodnej kdo má tuto kartu a neposal by mi na ní bios?mejl:Thomaso@centrum.cz

Odpovědi na otázku

Dobře, takže asi mi ho nikdo nepošle abych pravdu řekl, myslel jsem si to.Aspoň Vás poprosím jestli někdo nevíte jestli se dá ten bios sehnat někde na netu, nebo jestil se musím opravdu spolehnout na nějakého ochotného uživatele této karty? Děkuji.

Můžeš vložit do PC _ CD "Drivers & Utilites" co máš k MB, v záložce: Utility\MSI Live Update\ utilitka která se po instalaci (časem) automaticky upgraduje, tam je i upgrade BIOSu aj.(((další záložka: WebSite\Dowload\ VIA Drivers\nVidia VGA Drivers/atd.(nebo co se ti ze seznamu hodí)Takže MSI to má v postatě všechno pohromadě, jen upgradovat))). Ne třeba propadat panice.

jj já vím, ale já mám v podstatě MSI 6600 Diamond což jak jistě všichni víte podtaktovaná GT, proto sem chtěl bios na GT verzi, abych si z té mé udělal GTéčko.. Přes ten LIve update stáhnu jenom novější bios na 6600 diamnod že??