» Poradna » Ostatní

Mobli místo webkamery

Ahoj,chci se zeptat.Mám stolní pc a nemám u něho webkameru,jestli by možné ho pomocí nějakého kabelu či aplikace připojit k pc a používat mobil místo kamery,bavíme se tu o tom že bych třeba chtěl na pc skypovat s kámoši,slyšet je ale zároven mít zaplou webku.Samozřemě že si časem webkameru dokoupím,ale ted na to nejsou peníte,tak se chci zeptat jestli by to nešlo tímto způsobem.Předem děkuji za odpověd.

Odpovědi na otázku

Skype můžeš mít na telefonu.

Vím,ale ted se tady bavím o tomto problémum,jestli by to šlo.Protže chci dělat třeba něco na pc,zároven nechci kontrolovat co se deje ne mobilu,kdybych snima hrál,tak aby mě slyšeli,abych neměl mobil deko od pusy,a nechci mít na sobě dvoje sluchátka,a tak ...

Je snad problém napsat níže uvedený text do vyhledávače ? Nebo podobný. Našel by jsi stránky kde se na totéž ptal jiný/jiní. I zde se probíralo.použití mobilu jako webkamery

50 korun bys neměl?http://www.ebay.com/itm/USB-30M-Mega-Pixel-We... sice to nebude nic extra, ale mohlo by provizorně stačit... Nebo zajít do bazáče/na aukro...

A co se zeptat Googlu?https://www.google.cz/search

ja pouzivam DroidCamv mobilu i na PC mas aplikaci, ktera se po spusteni sparuje bud pres kabel, nebo pres wifi