» Poradna » Mobily

Mobiola mb700, tiché sluchátko

Dobrý denMám tento mobil pro seniory, jenže hlasitost sluchátka, reproduktoru pro volání je docela nízká takže toho moc neslyším, ale bv telefonu nelze upravit hlasitost sluchátka, aspoň jsem tuhle možnost nikde nenašel, nevím jestli se jedná o technický problém nebo ne, telefon nemohu reklamovat, chci se zeptat co s tím, děkuji

Odpovědi na otázku

Nejde to stiskem * nebo # ?

V telefonu rozhodně lze upravit hlasitost sluchátka. Neexistuje snad žádný telefon, který by neměl nastavitelnou hlasitost. Tipuju, že by to mohlo jít během hovoru stiskem tlačítka s šipkou nahoru.

jak na ten telefon koukám:https://www.supergamer.cz/images/data/product_galle... nedá se hlasitost při hovoru zvýšit třeba tlačítkem šipek?Na rozdíl od Aligatoru to nevypadá, že by to mělo tlačítka hlasitosti, ale tohle by snad mělo být v návodu ne?

Nikdy jsem ten telefon naživo neviděl, ale první mě napadlo to samé, že to během hovoru půjde šipkami. Klidně bych si na to i vsadil

navod na pouzitie strana 10