» Poradna » Mobily

Mobily-software

Tak jsem se dozvěděla, že musím mít na mobilu-starý 5 měsíců-nový software.Co to obnáší a může si to udělat majitel sám? Nebo s mobilem do servisu? Al.

Odpovědi na otázku

Jaký SW? Nějaký špionážní nebo snad aplikaci na počasí?

napiš přesný typ telefonu, jinak nemá smysl vůbec cokoliv radit.

Jde o Xiaomi Redmi 3 a měla jsem problémy s psaním SMS, fungoval jen po továrním nastavení a jen chvilku. Ostatní aplikace fungovaly. V servisu řekli, že je chyba v sofwaru. Dík Al.

Tak aktualizace Androidu se dá rozhodně zkusit. Xiaomi vydává prý aktualizace celkem často. Jinak i kdyby nefungovala výchozí aplikace na SMS, tak můžeš zkusit Go SMS Pro - je zdarma:https://play.google.com/store/apps/details

Nemusíš.

A kterej negramot ti to nakukal? Já mám na mobilu softwre starý snad 10 let a mobil stále funguje.