» Poradna » Mobily

Mobilprovas

Zdravím, uvažuji o koupi samsung galaxy s7 edge. Všiml jsem si nabidky mobilprovas.cz kde nabízí předváděcí kus, udajně cz distribuce za 14000(např mobilpohotovost nabizi zanovni za 16000)http://www.mobilprovas.cz/detail/88951639-samsung-g... Nabídka vypada velice vyhodně, akorad si nejsem uplně jistý zda bude vše fungovat apod...Proto se chci zeptat zda někdo nemate zkušenosti s mobilprovas nebo s koupi předváděcihp kusu(v jakem byl stavu apod..) Předem děkuji :D

Odpovědi na otázku

dle toho, co tady pisou, tak asi moc neni https://obchody.heureka.cz/mobilprovas-cz/diskuse/

Z dřívějška s nimi mám nějaké zkušenosti jakožto pracovník autorizovaného servisu a osobně bych u nich nic nekoupil. Ani mobilrpovas a uz vubec ne mobilpohotovost :)

Obě zmíněné firmy mi záhadně připomínají socialistické vexláky a divoká 90. léta. Měl jsem tu čest s oběma a kdo nemá rád sado-maso, tak ať tam nikdy za nima neleze.

Pokud je produkt cz distribuce tak by nemel byt problem ne? Hodim to rovnou do autorizovaneho servisu a obchod kde jsem to koupil mne nezajima..

Mobil pro vas rozhodne neee!!!Mam s tama hodně špatné zkušenosti