» Poradna » Notebooky

Mobilní workstation na CAD

Kamarádka bytová architektka shání notebook, užití autocad lt, kitchencad vizualizace v 3dsmax.cena cca do 45k s dphmožnost přikoupeni nbd nebo nbd v ceněkvalitní konstrukce, notebook bude každý den přenášenPoužití cca 50% v kanceláři, 25% doma (na obou pracovištích externí monitor + periferie) 25% u zákazníků.Co jsem se díval, tak by vyhovoval tenhle, doporučil byste někdo něco jiného?https://www.czc.cz/hp-zbook-power-g8-seda_8/...

Odpovědi na otázku

za mne Zbooky fajn, proti aktuálním modelům Dell Precision stále působí mnohem robustněji.

Pokud je požadavek na NBD, kouknul bych i na Dell Precision 15 model s Quadro grafikou. Případně Lenovo ThinkPad P15.Ale v podstatě s žádným s uvedených by neměl být problém. Jsou to profi mašiny a něco vydrží.

Jenom upozorňuji, že Quadro T600 nebude stačit na GPU rendering. Takže bude dělat vizualizace přes nějaký CPU renderer (Corona, V-Ray) a bude to pouštět buď v nějaké nižší kvalitě, přes noc, a nebo přes render farmu (integrovaný V-Ray Cloud).

To je v pohodě, s tím se počítá, těch renderů dělá relativně málo ve webovém rozlišení na konci procesu, pak samozřejmě hromadu náhledových v nízké kvalitě