» Poradna » Mobily

Mobilni telefon

Ahoj,Potřeboval bych poradit jaký je z těchto dvou telefonu lepší váhám mezi HTC 9 nebo HUAWEI P9 rád bych aby byl telefon kovový a měl kvalitní display popřípadě pokud by byla ještě nějaká jiná alternativa vůbec se jí nebráním.

Odpovědi na otázku

http://www.gsmarena.com/compare.php3pokial sa teda jedna o HTC M9.Citaj recenzie, pozeraj videorecenzie, urob si vlastny nazor.Neda sa odpovedat na otazku, ktory je lepsi.Musis si to rozhodnut sam.

Jednoznačně P9

Lumia 950