» Poradna » Mobily

Mobilní telefon s 3.5" jackem a podporou Spotify

Zdravím,Chtěl bych se zeptat, co si pohlídat u mobilního telefonu pokud na něm plánuji přehrávat Spotify (tj. podpora Wi-Fi a mobilních dat, když mimo Wi-Fi) přes 3.5" sluchátka. Existují nějaké kvalitní, třeba s lepším zvukovým čipem?Ostatní funkce nejsou až tak potřeba, stačí volání, sms, budík, kalendář a poznámkový blok; internetový prohlížeč / outlook rovněž nemusí být přítomem.Díky za tipy,Petr

Odpovědi na otázku

Spotify je aplikace, takže Vám stačí "jakýkoliv" telefon s podporovaným systémem.3,5" jack je stále zatím standard A audio výstup bude více méně u všech telefonů stejný. Takže výsledný "wow" efekt v hudbě budou nejvíce ovlivňovat použitá sluchátka

3,5" sluchatka??? pokud jde o konektor tak ten ma 3,5mm a ne 3,5"

3,5" konektor by byl pěknej macík (skoro 9 cm v průměru)

lol ze 3.5" jack se poseu ale tak stane se no :) moc bych to ale s vyberem neprehanel. Spotify je porad jen online sluzba a to nebude jak poslouchat flac na kvalitni sestave. Vetsina telefonu ma prumerny (dostacujici) vystup. Podival bych se po telefonech se spesl DAC treba Lg G4 je za dobry peniz nebo V10 ci V20. Vic ale bude zalwzet na sluchatkach nez telefonu...nepises rozpocet vic neporadim