» Poradna » Programy

Mobilní telefon pro Windows Live Mail

Můžete mi prosím doporučit, jaký si pořídit mobilní telefon, který umí synchronizovat kontakty, termíny atd.. z Windows Live Mail ? Momentálně mám Nokii a ta to neumí , Nokia PC suite nefunguje ani OVI . Tak to zkusím řešit novým mobilem (stejně ho už musím vyměnit) . Máte někdo nějaké zkušenosti ?

Děkkuji za zprávu.

Odpovědi na otázku

Něco ze systemem WM. :)

ještě lépe cokoliv s WP7 (windows phone 7)

Mám android LG-OO a bez problému dá se to rozchodit synchronizace s hotmailem v tomto případě přes exchange protokol. I když hotmail standardně exchange neumí, tak na mobilech to jde.
Teda pokud Windows Live Mail myslíte mail u MS (hotmail, windowslive, atd atd)
neřeší to v tomto případě tedy žádná aplikace na PC, ale synchronizace je přímo se serverem odkud do mobilu synchronizujete kontakty, úkoly, maily ....