» Poradna » Mobily

Mobilní telefon pro slow motion ve fullhd

Dobrý den,Sháním mobil s androidem který umí 1080p s více než 60fps a má optickou stabilizaci a solidní světelnost. Nevím kde podle těchto parametrů hledat a seřadit si to podle ceny. Nemáte někdo nějaký tip kde by se takový filtr dal zadat? Nebo tip na konkrétní mobil? (co nejlevnější)Děkuji

Odpovědi na otázku

To pochybuji, že více než 60 FPS. Nic takového jsem si nevšiml.Pak už jedině 4K.

Nejde mi o rozlišení ale o fps. Doufal jsem, že takové telefony jsou na trhu. Už jen třeba kvůli tomu, že třeba sony dělá 960fps ale tedy jen v HD. (chtěl jsem něco s fullhd)

Nic lepsiho nez Sony xperia xz premium na trhu neni

Ale ta asi taky umí jen 60fps ve fullhd i když umí 960fps při hd nebo ne?

Jenže těch 960fps umí na sekundu nebo něco, to není pro kontinuální záznam na pár minut nebo pár sekund...

Však to stejně nehledám (jde mi o full hd). Nemusí být 1000fps prostě něco víc než 60fps

proč telefon? Tohle umí některé akční kamery a ta optika je mnohem lepší než u telefonu. Na telefon to ale obvykle umí posílat přes wifi náhled videa + to jde s ním na dálku ovládat.

YI 4K umí FHD 120 fps:https://xiaomimobile.cz/yi-4k-action-camera-ofici...

Na natáčení požívám normálně zrcadlovku. Sháním telefon, právě proto když nechci tahat další zařízení nebo jen na doplňení záběrů. Mám gimbal na telefon a na to chci nasadit právě něco na slow motion. Navíc snad všechny kamerky mají rybí oko - soudkovitost se dá sice odstranit, ale ...Dají se někde vyhledat kamerky podle fps ve full hd a seřadit podle ceny?