» Poradna » Mobily

Mobilní telefon nelze nabít

Dobrý večer,v oblasti mobilních telefonů se téměř vůbec nevyznám, a proto prosím o radu. Nejde mi nabít můj mobilní telefon Sony Xperia X8, a to jak přes počítač, tak přes nabíječku v zásuvce. Zkoušela jsem i jiný kabel a nepomohlo to. Nevíte, co s tím? Předem moc děkuji za odpověď.

Odpovědi na otázku

Jak vypadá konektor? Neviklá se? A v jakém stavu je mobil? Ještě běží, nebo je totálně vybitý? Pokud není vylomený konektor, mohla by být v háji baterka.

Mobil mám už šestým rokem. Konektor je v pořádku. Baterka 6%. Při pokusu o nabíjení kontrolka nesvítí. Může to tedy být baterkou?

Pardon, kontrolka svítí při nabíjení, ale mobil se nenabíjí.

Zkus jiný kabel a jinou nabíječku.

Píše že zkoušela z PC, nabíječky a dva kabely, chce to ty dotazy číst

No jo, hloupy honza...

"a to jak přes počítač, tak přes nabíječku v zásuvce. Zkoušela jsem i jiný kabel a nepomohlo to" Typická odpověď "Hloupého Honzy".

Tím myšleno úplně jiný. Jsi prostě bezmozek jako Zond nebo Petr Bezruč.

Zato ty jsi teď dokázal že "URČITĚ MOZEK JE U TEBE TO, CO TI JE BEZNADĚJNĚ VZDÁLENO, PROSTĚ SE UKÁZALO JAK PRVDIVÉ JE RČENÍ - blahoslaveni budiž chudí duchem""Zkoušela jsem i jiný kabel a nepomohlo to" Slovo JINÝ - znamená i Úplně jiný, ale to tvůj květák nepochopí.....

„Blahoslavení chudí duchem neb jejich je království nebeské...“, znám Bibli jsem četl, doporučuji i tobě.Kdyby ses podíval na časy, tak dobře víš, že toto byla doplňující odpověď k postu:Hloupý Honza 109.105.49.--- | 31. 8. 2014 16:19 Takže raději vyčkej na odpověď autorky, nebo jdi ze sebe laskavě dělat debila jinam. Nevím co jsem ti udělal, ale osobně se domnívám, že živočichové jako ty patří do levé poloviny Gaussovy křivky - rozumu moc nepobrali, porozumět čtenému textu také neumí a jen umějí blbě kecat a napadat druhé.

PS: nebudu z tebe dělat většího idiota než jsi sám - Matouš 5, 3 se totiž nevztahuje k inteligenci, ale ke znalosti víry. A z toho plyne co? Že nechápeš souvislosti.

Vy ste idioti oba dva tak butte ticho

Cau ten muj neni vybitej ale je tam 11 procent ktdyz ho dam na nabijecku tak se o 3 procenta vybil asi snim flaknu o zed a vsehno jse zkouseli.

Máš nějakého zkušeného elektronika poblíž? Pokud má telefon vyměnitelnou baterku, tak ať ji zkouší chvíli ručně nabíjet napětím 3,8 V a proudem 10 mA - třeba je trošku víc vybitá, než je zdrávo a tímhle ji „nakopne“ a potom už půjde nabíjet i mobilem.

A dávat bacha kdyby se začala hřát. Jenže jestli je na 6%, tak by měla jít i bez nakopnutí. Pak mohla odejít elektronika v baterce, v horším případě i nabíjecí část v mobilu.

Na 99 procent vadna baterka

Taky se to nejsnáz pozná. Buď servis, nebo někdo v okolí se stejným nebo podobným typem mobilu, baterky mívají stejné.

máte už špatnou baterii,musíte si ji vyměnit.

TAK MÁŠ NA HOV MOBIL

Huawei Y5, v týdnu mě začlo v autě zlobit nabíjení, telefon se tvářil že nabíjí ale nic nedělal. Baterie 5%. Vyndal jsem baterii, poklepal s ní o přístrojovou desku v autě, vrátil zpět a hle, baterie 30% a nabíjela. Jen do 40%. Pak zas nic. Dnes jsem objednal novou za 259kc. Po dlouhém bádání jsem došel k závěru, že baterie bude v háji jelikož byla nabízena nabíječkou 1A, 1,5A a v autě na USB nabíječce 1A a 3,5A. Problém nepoužívání nabíječky předepsané způsobil zničení baterie. Používejte jen nabíječky se správným A pro váš mobil. Myslím že zde jsou problémy, spousta lidí to neřeší. Vidí nabíječku a šup jí tam :)

Kolik má nabíječka A to je Ampér není podstatné, baterie (akumulátor) si stejně vezme jen to co může, podstatné v elektřině je napětí Volty ,aby si akumulátor vzal místo 1A - 3A muselo by napětí být také 3x větší a to není, nehledě na to, že na moderní baterii je jištění -aby vyšší napětí nebrala.

Dobry never mam lenovo 1020 ale nechce mi nabijet skousela jsem si to prilepit izolackou ale nefunguje to

dobrý den taky mi ukazuje u mobilu huawei y5 II nevím co s tím.

Stalo se mi něco podobného. Taky jsem vše vyzkoušela a nakonec pomohlo do telefonu, v místě nabíjecího otvoru, stříknout trochu kontaktolu.

Nejde mi nabít mobil. Včera jsem ho nabíjela celý den, zkoušela jsem ho dnes zapnout a vždycky se zapne a pak za pár sekund zase zhasne, kontrolka nabíjení nesvítí a kabel vypadá v pohodě. prosím o radu.

vyměnit baterii

Z ničeho nic nemohu zastrčit nabiječku do mobilu. Co s tím? Nový mobil nebo lze opravit? Z -Huawei,dozykový.

Mobil mám už dva roky a mám 1%a to pořád už se nabíjí 30 minut. Tak poraďte prosím. 😟😟😟😟😟😟

Čau, potřebuji poradit. Mám už asi 5 let mobil Huawei Y5ii a nejde mi nabít. Dám ho do zásuvky a hned jak se ho dotknu, tak se přestane nabíjet. Nevíte čím to je? Díky za rady :)

prosim pomoc mobil se mi nabije do 25% a dal ne pomoc prosim