» Poradna » Mobily

Mobilní telefon Microsoft a problém s kamerou

Zdravím,dneska jsem svým dotykovým telefonem značky Microsoft fotil venku a najednou se mi tam objevil nápis "Ukládám" a to je všechno. Už asi 3 hodiny tak je nápis Ukládám a nevypadá to, že by měl v plánu zmizet.K focení a natáčení používám aplikaci Lumia Camera. Už jsem ji zkusil odinstalovat a znovu nainstalovat, ale nepomohlo to. Nápis Ukládám tam stále je.Nevíte, jak se toho zbavit? Klidně se i vzdám těch fotek, které evidentně ukládá.Chci zase normálně používat foťák a kameru na svém mobilu :(

Odpovědi na otázku

Nefotis na pametovku? Vyndej pametovou kartu, restartuj telefon a zkus to znovu.

Fenks. Vyndání paměťovky pomohlo. I když otevřít kryt toho mobilu byl oříšek :)