» Poradna » Ostatní

Mobilní prohlížeč na počítači ?

Hraji soutěž a ta se dá hrát pouze z mobilních prohlížečů, v PC se prostě stránka nezobrazí.Existuje nějaký prohlížeč na PC, který se bude tvářit jako mobilní ? Děkuji

Odpovědi na otázku

Zkus otevrit tu stranku v edge, zmacknout F12 a v zalozce emulace nastav nexus 5. To by mohlo pomoci. Nebo pokud pouzivas chrome tak stahni rozsireni ktere dela neco podobneho jako napr. https://chrome.google.com/webstore/detail/mobile-br...

Super, pomohlo to děkuji. Scie to vždy musím při otevřemí prohlížeče nastavit, ale to je detail. Děkuji !