» Poradna » Web a internet

Mobilní opera problém s www idnes

Ahoj při prohlížení internetu na HTC one mi jedou všechny www normálně, zobrazeno v jejich mobilní verzi, akorát idnes.cz se sama přepnul před cca týdnem do klasické verze pro PC, nevím co dělat podotýkám že se v pc celkem význam a mám nastaveno mobilní prohlížení, stejné je to i na chrome,Nevím jak dál, snažím se to změnit, nic nepomáhá hlavně diskuze a články se špatně zobrazují, šatně Technet.idnes.cz a rungo

Odpovědi na otázku

-vymazat cookies -kliknou nahoře na ty tři tečky při zobrazeném idnesu a čtvrté od z hora vy mělo být zobrazení pro stolní počítač tak to vypnout.

vzdyt pise ze se v tom vyzna.. tak tohle snad ma nastaveny...

me opera na ides a technetu funguje v pohode i diskuze. Nepouzivas Operu mini? Mas aktualni verzi?Co reinstalace Opery nepomohla?