» Poradna » Počítačové sítě

Mobilní internet k notebooku.

Chci si pořídit mobilní internet, abych mohl být kdekoliv online. Potřebuji občas zkontrolovat poštu a nahlédnout na rúzné ceníky. Preferuji nízkou cenu a stabilní datový tok. Rychlost není důležitá. Jestli máte nějaký tip, sem s ním.

Odpovědi na otázku

akeho mas mobilneho operatora ? urcite u neho mas moznost si predplatit balik internetu do mobilu a cez dat. kabel si na nete hocikedy .

T-Mobile. Uvazoval jsem o tom a studoval stranky. Mozna bych sel i do jakehokoliv jineho operatora, klidne jen kvuli datum. Koukal jsem na Ufona, ale v diskusich je to katastrofa. Mozna je to tim, ze se ozvou vzdycky jen ti, co spokojeni nejsou. Jsem z vetsiho mesta. Byl bych rad, kdyby nekdo napsal, co ma a zakolik. Mozna by mi stacil i wap. Pouziva to vubec jeste nekdo?