» Poradna » Mobily

Mobilní Google Chrome - Lagy při scrollingu

Zdravím, Při scrollování v mobilním Google Chrome se projevuje nepříjemné trhání. Není to vyloženě lagování nebo sekání, ale oproti jiným aplikacím to není plynulé. Mám Huawei Mate 20 Pro, takže ten má určitě dostatek výkonu, aby dokázal scrollovat bez problémů, kor když v jiných aplikacích to běží v pohodě. Zkoušel jsem to na jiných zařízeních (Nova 3, Galaxy S9, P20 Pro, OnePlus 6T) a dělá to takřka všude. Zkoušel jsem jiné prohlížeče, ale dělají to takřka všechny až na Firefox, který pravděpodobně nejede na Chromium jádře. Řešil někdo tento problém a došel k úspěšnému vyřešení? Díky za případné tipy.

Odpovědi na otázku

Nikdo nic? :(

Do dnes furt to samé ... Snapdragon 855 a seká se scroll na Chrome ... Opera v pohodě...

Tak našel 😆 ... Do Chrome kam píšeš www dej chrome://flags ... A hledej smooth scrolling a dej enabled ... Hotovo