» Poradna » Web a internet

Mobilní data

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, či možné nastaviť si na mobile aby nerobil automatické aktualizácie aplikácií po pripojení na internet cez mobilné dáta ale iba cez wifi. (Ak áno, ako?) Ďakujem za odpoveď.

Odpovědi na otázku

* či je možné :)

Môj Android kitekat to takto robí

Samozřejmě, že to jde. Otevřít Google Play, v něm Nastavení. Tapnout na Automatické aktualizace a tam si vybrat - Neaktualizovat automaticky nebo Aktualizovat automaticky kdykoliv nebo Aktualizovat automaticky jen prostřednictvím WiFi. Watsone, jak prosté.

gratuluji ke křišťálové kouli, já jsme z položeného dotazu OS jejího telefonu odhalit nedokázal. Pro android samozřejmě platí výše uvedené :)

Doporucuji v Google play automaticke aktualizace aplikaci uplne vypnout.Pak si to muzes zaktualizovat kdykoliv sama a jen to, co chces.