» Poradna » Mobily

Mobilní data pro dítě

Dobrý den,chtěla bych mobilní data pro dítě. Bez volání, bez SMS, pouze data.Na velikosti nezáleží (cca od 200Mb), ale co nejlevnější.Teď máme za 98Kč, ale při 5 číslech už je celková částka vysoká.Děkuji za radu.

Odpovědi na otázku

Domluvit se s nějakým operátorem, jestli by vám nenabídly nějaký skupinový, výhodnější tarif. Mám ve firmě 6 lidí v četně mě a o2 nám dalo poměrně hezkou nabídku.

Doporučuji Kaktus, za 6GB/100.- (při využití dobíječky)/měsíčně nic levnějšího neseženete ....

to bude mít ještě o 10 korun dražší, než to má teď, to asi nebudu to, co paní hledá.

No chápu, ale jde také o poměr GB za Kč.Přece nebude platit třeba 50.- a bude mít 50MB?Pokud ano, tak třeba odorik.cz má 1MB/0.60.-

Paní chce snížit měsíční náklady, ne mít co nejlepší poměr GB za Kč. A 50 MB nechce, stačí si přečíst její dotaz.

Neboj, četl jsem ...

Data 200MB vydrží tak den, maximálně 2, i když nebudou telefon prakticky vůbec používat.

pokud to má sloužit na viber nebo obdobný styl komunikace, tak to bohatě stačí

Ano. Akorát že dřív než to dítě využije na messengery, sežere to samotný android A tomu to vydrží možná 2 dny

Da sa to tam krasne vsetko pozakazovat mam p20lite android 9 a data vyuzivam len na massenger a maily spotreba tak 5-10mb za den.

je zajímavý, jak všichní ví jak dlouho co komu vydrží..asi když má takový požadavek, tak ví že to stačí

200MB telefon sežere sám na aktualizace a synchronizace za pár dní, aniž by uživatel sám jakákoliv data přenášel. Takže to je irelevantní a navíc jsi dost opožděný

A ty jsi si tak jist že to chce do telefonu ?

Každý rok má T.mobil v akci předplacenou kartu na rok za 499,-Kč A obsahuje 1GB/měsíc. tzn cca 42,-Kč/měsícAle pro 5 lidí už je lepší asi nějaký tarif se sdíleným internetem, kde se dá určovat kolik kdo dostane..

Je za 499 Kč právě teď. Za první dobití je stovka a při dobití z aplikace v mobilu dalších 25 %, takže stačí dobít z aplikace 350 Kč a je 12x1 GB dat, tj. 30 Kč měsíčně. Problém je, že se z toho nedá volat - strašně drahé. Takže jedině jako druhá SIM - tedy buď mít mobil na dvě simky anebo to dát jako e-sim. Ale je to nejlevnější dostačující (více než 200 MB) množství dat, co jde dneska pořídit.

Ale dá se z toho volat. Za 2,50 ká v tarifu 60+60. Není to žádný zázrak, to jo. Ale pro děcka by to mohlo stačit, aby byla na příjmu.Vykecávání pro děcka jistí Karta 30 nebo Opencall s balíčkem do všech sítí, v součtu za 300,-/měsíčně.

https://www.oskarta.cz/Oskar_cenik.pdf O něco levnější a včetně volání ...

Dítě ?Tak snad jedině Datamánii 100Gb za 300 Kč, to mu snad bude stačit.

Pokud ji nema, tak mu ji nikdo ted za rozumne penize nesezene...

T-mobile 12x1G na rok za 499kc coz cca 41,5 mesicne.

A presne tohle nam na infolince t-mobile dali s neomezenym volanim a sms za cca 280,- Kc