» Poradna » Mobily

Mobilní data nejdou spustit.

Dobrý den, mám tarif od Vodafonu a telefon Samsung galaxy J5 s Android 5.1 Lollipop. Ale bohužel mi nejdou spustit data, které velice potřebuji. Když spustím data, vyhazuje to to: Mobilní data Dokud nepoužijete síť Wi-Fi, nebudete moci používat Internet, E-mail nebo další aplikace, které vyžadují datové připojení. Mobilní data budou vypnuta. Samozřejmě, že jsem Wi-fi už použil, ale data stále nejdou. Máte s tím někdo nějaké zkušenosti? Za každou radu budu vděčný. Děkuji.

Odpovědi na otázku

Jsou datové přenosy aktivovány u operátora?

Dvě podmínky: 1) povolená data u operátora, 2) správně nastavený přístupov bod APN (v nastavení pod mobilními sítěmi - názvy přístupových bodů).

To mám. Přístupový bod jsem nastavil také podle kámoše, který LTE chytá normálka.. Ale já nic :/

Nejde ti LTE nebo vůbec mobilní data?

Dobry den nejdou mi aktivovat data i presto ze je mam zaple