» Poradna » Web a internet

Mobile partner Huawei K3770

Používám usb modem Huawei K3770.Původně od Vodafonu po přehrání firmwaru je na něm "čistý" mobile partner od Huawei.Na jednom počítači bez problému přes program mobile partner funguje.Na druhém počítači po spuštění programu naběhne, ale na panelu v oznamovací oblasti je připojení se žlutým vykřičníkem (připojení k síti není k dispozici)a k internetu se nepřipojím.Musím vytvořit telefonické připojení a poté se lze připojit.Jak to lze nastavit, aby to fungovalo pouze přes mobile partner.Děkuji za radu.

Odpovědi na otázku

Tak si tam nahraj firmware od Vodafonu. Ten funguje OK. Akorát se divím že tenhle zastaralý modem ve 3G s max. 7 MBit ještě někdo nevyhodil do popelnice.

Zdravím, ale mě na jiném počítači bez problému funguje.A nevím, proč bych vyhazoval něco co funguje.javascript:WebForm_DoPostBackWithOptions(new%20WebForm_PostBackOptions("ctl04$1074_1029$ctl00$lbtnSave",%20"",%20true,%20"",%20"",%20false,%20true))Prosím o nějakou reálnou radu.Např jak mám kompletné odstranit staré internetové připojení.Případně jestli to souvisí s porty. Atd.

Zdravím, ale mě na jiném počítači bez problému funguje.A nevím, proč bych vyhazoval něco co funguje.Prosím o nějakou reálnou radu.Např jak mám kompletné odstranit staré internetové připojení.Případně jestli to souvisí s porty. Atd.

K tomu vyhození jen že na 3G to u nás jede co jsem naměřil i 11GBit což u tohoto modemu bude tak 3GBit.Podívej se zda je bezkonfliktní síťové připojení a je -li zapnuté a OK tak není co řešit, nějaké vytačení, to je právě ten univerzální program (MP) ale u Vodafonu tam nic takového není ... Celé se odinstalovává velmi špatně, jediné řešení je vymazání z registrů, pro Vodafon byl (je) na to program ale tím výmazem z registru nic nezkazíš akorát to chce značnou trpělivost při mazání prrotože je tam toho spousty.Jinak připojení z paměti karty se neodstraňuje.

Ukazuje mi to pravděpodobnou chybu DNS.Ale dns je tam automaticky.Takže moc nevím.

A máš správné APN a číslo? A jinak se nezadává nic.Vodafone a O2APNinternetČíslo *99#T-MobileAPNinternet.t-mobile.czČíslo *99#

Mám O2, to nastavení mám správně.Po telefonickém připojenim to funguje i mobile partner ukazuje rychlost.Asi zkusím nainstalovat další verzi programu.

A nebude lepší, když navštívíš stránky výrobce?

Už není podpora.