» Poradna » Mobily

Mobil_jak přesunout nahrávky z mobilu do notebooku nebo na externí hard disk

Dobrý den, potřebovala bych přesunout nahrávky z mobilu, jde o Huawei do počítače neb na externí hardisk, ale nejde mi to, úplně mi vypadlo, jak na to, nejde to přes čtečku, nejde to ani přes kabel, kterým připojuju mobil k pc - kde to tam mám přesně najít? JNahrávky jsou v sekci soubory a tam jsou ty nahrávky s příponocu amr. nebo jsou taky vidět v záznam zvuku, ale nikde není nabídka na přesun do počítače nebo tak něco... dík za návody.

Odpovědi na otázku

Normálně propojíš mobil s počítačem a zkopíruješ. Kopírování budeš provádět pomocí počítače.

Nic ve zlém, ale Vy nezvládáte nejspíš ani základy práce na PC. Nebylo by jednoduší nechat si to od někoho ukázat na místě? Ale zkuste to: okno s obsahem složky "Soubory", jak píšete, už otevřenou na ploše máte. Teď otevřete složku v PC, kam chcete soubory kopírovat. Na soubory v mobilu klikněte, držte tlačítko, přesuňte do složky v PC a tlačítko pusťte. Takto přesunete jeden soubor. Nebo v původní složce klikněte na první soubor, se současným stiskem klávesy Shift klikněte na poslední soubor a označí se Vám všechny. Případně s klávesou Ctrl označujete jeden soubor po druhém. Vyzkoušejte si to, nic na tom není.

Ty ucho spláclý, jsi si to nepřečetl celý, co psala? Tvoje rada je jako držet býka za rohy, a nebo ho rovnou podojit... Ve finále je to těžší, jen tihle volodroidi si myslí, že na tom AI příspěvku něco dostanou. Abych odpověděl : Připojte drátem pc k mobilu - povolte na mobilu přenos dat - potom na notebooku/pc hledejte složky u vámi vybraného telefonu (DCMI/Music/Foto ap.) a pokud uvnitř nic není, tak aktualizovat ovladač... víte jak na to???!

Nevím, jak je to u Huawei, ale možná budete muset po připojení telefonu kabelem k PC, přepnout v mobilu na "přenos souborů". To uvidíte, mělo by Vám vyskočit oznámení v notifikační liště nahoře.

Co třeba přes dropbox?

Zkus si stáhnout program pro Huawei HiSuite

Ten mám, telefon je připojen kabelem, avšak tento program mi hlásí, že není připojen

Byla jsi již někdy připojena?

Opravdu vtipné, je vidět, že o skutečném životě toho moc nevíte.

Myslím, že to nemělo být vtipné - normálně se zeptal "jestli už jste byla někdy připojena".

Dekuji za chat a odpovědi Romanovi. Měla jsem stejný problém - prostě průzkumník ukázal jen fotky na disku a ne nahrávky nebo whatsup. Je nutné zapnout v nabídce USB přenos souborů ten přenos. Mám Cubota/Huawei a automaticky tam není nastaven přístup z počítače ke všemu na mobilu.