» Poradna » Mobily

Mobil

Dobrý den, koupil jsem si honor view 20 apo zapnutí telefonu se na obrazovce objeví :Systém Android. Uživatelská data jsou uzamčena. Po restartování zařízení je vyžadováno heslo. Z důvodu bezpečnosti jsou některé funkce zakázána. Po odemčení se objeví na displeji, že je požadován kod PIN a pod ním šest kroužků, kam je potřeba napsat PIN, který já ale neznám. Po třech marných pokusech mi telefon oznámí, abych to zkusil za hodinu. A tak stále dokola. Takto to funguje i bez sim karty. Díky za odpověď. S pozdravem Igor Hruška

Odpovědi na otázku

ved to posli do 14 dni spet, alebo ked si to kupil v kamennom obchode tak to reklamuj

Normálně se při prvním spuštění mobilu spustí úvodní setup mobilu. Takže ten tvůj mobil už evidentně někdo používal, takže ho vrať.

Prodali ti použitej mobil a ještě k tomu locknutej na předchozího uživatele. S tím nic neuděláš (normálně). Maximálně ho můžeš používat jako těžítko. Omlátit prodejci o hlavu asap.

nojo jesltis to koupil od někoho, tak je to sice vyresetováno ale pri prvním spustení to bude chtit prihlásit se na jeho mail-ti to prodala asi nějaká trubka co neví že si má z telefonu odstranit google učet a potom resetovat telefon-jinak je stále locklej na jeho mail. kontaktuj prodejce a omlat mu to o hlavu

Ries s predajcom, ak je pravda to, ze si mobil kupil.