» Poradna » Mobily

Mobil

Ví někdo o dobrém mobilu tak kolem 8-10 tisíc Kč, je mi jedno jaká značka, jen nemám ráda Apple :) Díky.

Odpovědi na otázku

A co tak nebýt líná a zkusit se podívat sama podle toho, co od mobilu očekáváš?

tobe mozna, ale nam neni jedno odpovidat linym uzivatelum, takze pekne na heureka.cz, dej si tam telefony, pak si dej vlevo filtry a vyber si par mobilu, co se ti libi, pak se vrat a napis sem a my ti poradime, neni to tu vyhledavac pro lenochy.

udělej si sama nějaký předběžný výběr - nemá smysl ti něco nabízet, když řekneš - "Mnojo, ale mně přijde takovej hnusně tvarovanej" nebo něco podobného.Vyber si pár adeptů, co by se ti líbily a podle tebe mají vše co od nich chceš a pak je tu můžeme prodiskutovat.Krom běžných značek (Samsung, Sony ap.) se neboj ani Huawei / Honor nebo Xiaomi.

https://www.zive.cz/poradna/pocitac-pro-dceru... - nebo se puboš trollovský "rozjel"...

Ani netreba ist von a dosledky tepleho pocasia pridu za tebou domov, prostrednictvom poradne.