» Poradna » Mobily

Mobil ZTE Racer II nejde zapnout

Dobrý den,koupil jsem si ZTE Racer II, jelikož jsem nechtěl nějaký moc drahý mobil, ale aby uměl hlavně volat a měl přístup na WiFi. Zapnul jsem ho poprvé dnes ráno a bez problému fungoval. Jenže se mi vybila baterka, protože jsem několik hodil brouzdal na Internetu. Jelikož byl vybitý, zapnout nešel, ale nejde ani po několika hodinách na nabíječce. Když jsem ho před prvním zapnutím nabíjel, svítilo u reproduktoru malé červené světýlko, které po nabití zezelenalo, ale nyní se už ani nerozsvěcí. Mobil mi na zem nespadl, nic jsem do něho nevylil, tak nechápu, kde může být problém. Je u tohoto modelu známý takovýto problém, popřípadě řešení? Děkuji za případné odpovědi

Odpovědi na otázku

vyndat a zandat baterku nepomohlo?

Jo, zkusil jsem a už funguje. Díky

kup si normalny mobil a nie hentake šunty od korejcov

To je Čína myslím

to je jedno, myslim

jjj to určitě ty si šunt ty šunte tento mobil neni šunt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ahoj nejde mi zapnout ukazuje to jenom chyba nic vic. a to ho mam 3 den. co stim?? Hodit ho rybnika? kdyz stal 1Kč.

Než do rybníka, to ho dej raději mě.

píse to omlouvame se proces system neodpovida. Toď vse.

no asi si smáznul něco důležitýho. nevím jak na tom konkretním telefonu udělat Hard Reset pomocí tlačítek. zapátrej po netu. Přehrát FW 100% pomůže.

Nechci vam kazit naladu ale znacka ZTE coz rikate ze je shit tak mate pravdu je to ceska znacka :D

kdyz jsem to kupoval rikal prodavac abych ho nebral že je to čína. Tak ho asi pujdu vratit.

Dnes se všechny - i tzv. značkové mobily - dělají v Číně, neznám sice tuto značku ale i "Český mobil" přece může být "vyroben" v Číně (a jak vidíš asi to tak je).

ZTE je zkratka Zhong Xing Telecommunication Equipment Company Limited. Typicky české jméno společnosti, to máš pravdu Je to typická čína. V ČR to má společného akorát to, že se to tu také prodává.